Facebook, Instagram, LinkedIn, Reddit, Twitter jpm

Sotsiaalmeedia turundus

Aju läheb lühisesse, kui proovid kõigi uute ja vanade sotsmeedia kanalite arengutega kaasa joosta? Kas Facebooki reklaamid üldse toimivad? Kas ettevõte peaks TikTokis olema? Kas sotsiaalmeedia turundus on üldse ettevõttele vajalik? 

Mida sotsiaalmeedia teenus võimaldab?

Unusta “Boost” nupp ja usalda eksperte. Oleme igapäevaselt kättpidi sotsiaalmeedia mootoris ja Facebooki Ads Manager ongi meie koduleht. Meie pagasis on sadu edukaid reklaamkampaaniaid eri valdkondadele. Seega teame, kuidas kasutada sotsiaalmeediat äri kasvatamiseks.

Sotsiaalmeedia reklaamid

Sotsiaalmeedia reklaamid

Turundus on ju lihtne – näita õiget reklaami õiges kohas õigel ajal õigele inimesele. Aga see pole sugugi mitte kerge! Õnneks on sotsiaalmeedia üsna imeline nagu teleturu kõik-ühes-tooted. Eri kanalid aitavad katta kogu kliendi teekonda, teadlikkuse loomisest suhte hoidmiseni. Lai valik erinevaid reklaamiformaate ja inimese personaalses inforuumis viibimine annavad sotsiaalmeedia reklaamidele suure eelise teiste reklaamikanalite ees.

Sotsiaalmeedia haldus

Sotsiaalmeedia haldus

Ausalt – meil pole huvi tunde sotsmeedias skrollida ja eri asenditest kassipilte laikida. Seetõttu ei taha me ka Sinu eest kontodele postitusi luua või teha näitemängu, kus postitused teeb tegelikult India poiss või praktikant. Õnneks teame ägedaid sotsmeedia ükssarvikuid ja põliselanikke, kes suudavad sotsiaalmeedias seksikaks muuta ka pealtnäha igavad asjad nagu vanametall või sokid. Nii saame meie keskenduda Sinu reklaamidest võimaliku parima väljapigistamisele.

Vaata sotsiaalmeedia turunduse edulugusid:

Küsi pakkumist

    Saame tuttavaks?

    Oleme Sinu digiturunduse partner, võta meid punti!

    • Teenused
    • Meist
    • Kontakt